PR Starts Online

Kim jesteśmy

Future PR to dynamicznie rozwijająca się agencja, wyspecjalizowana w działaniach z zakresu on-line PR (zwanego też web PR czy e-PR). Jesteśmy przekonani, że dzisiaj – w dobie social media i wszechobecnej interaktywności, obejmującej każdy aspekt życia – podstawowym zadaniem PR powinno być budowanie wizerunku marki właśnie z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

Czerpiemy z doświadczeń wiodących agencji public relations na świecie, wzorując się na sprawdzonych rozwiązaniach i najnowszych osiągnięciach w dziedzinie web PR. To, co nas wyróżnia, to połączenie kompetencji z zakresu strategicznej komunikacji z zapleczem technologicznym. Obok działań komunikacyjnych realizujemy aplikacje na Facebooka, wdrażamy wtyczki społecznościowe na strony www, tworzymy mechanizmy integrujące Facebook Open Graph.

Jako agencja web PR działająca w ramach Brainjuice Group korzystamy z efektu synergii z innymi spółkami grupy. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę w każdym z obszarów on-line, m.in. interactive, SEO czy badania i analityka webowa.

Zapraszamy do współpracy firmy, które doceniają rolę Internetu w procesie kształtowania wizerunku swojej organizacji i chcą w pełni wykorzystać jego potencjał. Dzięki naszemu doświadczeniu i skutecznie zrealizowanym projektom możemy Państwu zapewnić optymalny dobór rozwiązań i konkretne, mierzalne wyniki.

>>Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty!