PR Starts Online

New Business Specialist

Zakres obowiązków:

◦ aktywne pozyskiwanie nowych klientów (kanał B2B),
◦ stały kontakt z potencjalnymi i obecnymi klientami agencji,
◦ aktywne pozyskiwanie zapytań ofertowych,
◦ przygotowywanie prezentacji, udział w spotkaniach prezentacyjnych,
◦ opracowywanie kreatywnych metod dotarcia do potencjalnych klientów agencji,
◦ współpraca z innymi działami agencji w zakresie rozwoju oferty sprzedażowej,
◦ realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
◦ tworzenie raportów z realizowanych działań i monitorowanie efektów.

Od kandydatów oczekujemy:

◦ minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
◦ pro-sprzedażowego nastawienia do pracy,
◦ łatwości nawiązywania kontaktów,
◦ otwartości na częste kontakty z klientami: spotkania bezpośrednie, telefoniczne, mailowe,
◦ umiejętności tworzenia i przedstawiania prezentacji,
◦ dobrej organizacji pracy,
◦ entuzjazmu i optymizmu,
◦ umiejętności szybkiego uczenia się,
◦ wykształcenia wyższego,
◦ samodzielności i dużej dynamiki działania,
◦ dobrej znajomości j. angielskiego,
◦ bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
◦ dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, interaktywnej lub doświadczenie w sprzedaży reklamy w Internecie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres: , podając w tytule nr referencyjny: New Business Specialist.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).