O nas

 

Agencja Public Relations FuturePR to młoda, dynamicznie rozwijająca się agencja zajmująca się szeroko pojętą komunikacją w Internecie. Z jednej strony pracujemy niczym tradycyjna agencja PR, bazująca na klasycznych formach komunikacji z otoczeniem, z drugiej bardzo mocny nacisk kładziemy na wykorzystanie Internetu w procesie komunikacji.

 

Agencja PR FuturePR specjalizuje się w strategiach budowania wizerunku firm w Internecie, kampaniach promocyjnych i wizerunkowych, interaktywnych rozwiązaniach www bazujących na najnowszej technologii, bieżącej współpracy z mediami online (ale i offline również) oraz bezpośredniej komunikacji z użytkownikami sieci.

 

Czerpiemy z doświadczeń wiodących agencji PR na świecie, wzorując się na sprawdzonych rozwiązaniach i najnowszych osiągnięciach w dziedzinie web PR. To co nas wyróżnia to połączenie zaplecza technologicznego & SEM (budowa stron, kampanie PPC, reklama kontekstowa, pozycjonowanie), z wiedzą ekspercką w dziedzinie badań (badania online & analityka), zarządzania strategicznego i komunikacji.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, które doceniają rolę Internetu w procesie kształtowania wizerunku firmy
i chcą w pełni wykorzystać jego potencjał. Niezależnie od tego, jakiej wielkości posiadają Państwo budżety, nasza agencja PR będzie w stanie znaleźć optymalne rozwiązania. Czekamy na kontakt!

 

Zespół

 

Agencja PR FuturePR to grupa profesjonalistów – entuzjastów. Jesteśmy na tyle młodzi, by nie bać się żadnych wyzwań i równocześnie na tyle doświadczeni, żeby im podołać. Praca jest naszą pasją – każdy projekt traktujemy indywidualnie, poświęcając mu się w 100%. Nasza agencja PR:

 

 • Stosuje najnowocześniejsze sposoby komunikacji i budowania wizerunku w Internecie;
 • Szuka rozwiązań niestandardowych, innowacyjnych, ale zawsze odnosząc je do strategii firmy;
 • Za priorytet stawia sobie cel, jaki chcesz osiągnąć;

 

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować skuteczne, nowoczesne i dostosowane do potrzeb Klienta działania. Każda oferta FuturePR jest szyta na miarę.

 

W skład naszego zespołu wchodzą osoby z doświadczeniem nabytym w korporacjach, agencjach reklamowych i mediach. Jesteśmy filologami, medioznawcami i specjalistami w dziedzinie komunikacji. To, co nas łączy, to wiara w siłę Internetu, entuzjazm i pasja. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy i mieć satysfakcję z każdego dnia.

Kariera

 

Moglibyśmy napisać, że FuturePR jest firmą z przyjazną atmosferą pracy, miejscem, gdzie można się rozwinąć, poczuć satysfakcję z podjętych wyzwań i wykonanej pracy, że praca u nas daje dostęp do ciekawych szkoleń i pozwala wykazać się przy złożonych projektach, że oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, itd. itp.

 

To oczywiście prawda, ale wolimy napisać, że w naszym zespole przede wszystkim stawiamy na pasję
i dlatego praca u nas to czysta przyjemność. Że nie narzucamy sztywnych norm i sztucznych zasad.
Że dajemy Ci pole do popisu. Dużo wymagamy, ale dużo dajemy w zamian.

 

Szukamy ludzi, którzy:

 • mają pozytywne nastawienie do świata,
 • lubią nieszablonowe rozwiązania,
 • mają głowy pełne pomysłów,
 • chcą się rozwijać w obszarze web PR i marketingu internetowego.

 

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV z porywającym listem motywacyjnym, wyjaśniającym, dlaczego powinniśmy się z Tobą spotkać! Do odważnych świat należy.

O grupie BrainJuice

 

BrainJuice Group zrzesza firmy oferujące kompleksowe usługi związane z branżą internetową, specjalizujące się w różnych obszarach działań marketingowych i wizerunkowych.

 

Korzystając z wzajemnej synergii oraz dzięki różnorodnej wiedzy eksperckiej, BrainJuice Group jest
w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku w zakresie marketingu online i efektywnie prowadzić działania w Internecie.

 

W ramach BrainJuice Group realizowane są usługi:

 

 • tworzenie strategii marketingowych,
 • badania online & analityka,
 • generowanie leadów & PPC,
 • Web PR & PR,
 • SEM, SEO i budowanie stron www

 

Zapraszamy do współpracy!